وب سایت رسمی شرکت آروین صنعت آپادانا

تاریخچه

تاریخچه  شرکت آروین صنعت آپادانا

  شرکت آروین صنعت آپادانا در سال ۱۳۸۳ با هدف طراحی، ساخت و تولید تجهیزات و سیستم های صنعتی و کنترل نویز تاسیس و در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ گواهینامه ISO9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان گردید. این شرکت بر مبنای دانش فنی و تجربه ایرانی و با همکاری شرکت های پیشرو خارجی توانسته است در مدت نزدیک به دو دهه، طیف گسترده ای از پروژه های صنعتی را در داخل و خارج کشور با کیفیت مناسب به انجام برساند.

  

   ساخت تجهیزات صنعتی مربوط به صنایع فولاد از جمله ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه، طراحی و ساخت تجهیزات نیروگاه های سیکل ترکیبی و ایستگاه های تقویت فشار گاز در قالب قرارداد با شرکت مپنا (توگا) و طراحی و ساخت انواع تجهیزات معدنی و جدا کننده مواد، قطعات صنعتی برای پتروشیمی و پالایشگاه های کشور با روش مهندسی معکوس از جمله فعالیتهای این شرکت بوده است. شرکت آروین صنعت آپادانا با تاکید بر سه عامل کیفیت، هزینه و زمان در جهت افزایش رضایت ذینفعان خود گام برداشته و با هدف بومی سازی دانش طراحی و ساخت سیستم های صنعتی با تکنولوژی بالا اقدام نموده است.

    این شرکت پس از 10 سال تحقیق و پژوهش و اجرای موفق پروژه های مرتبط با سامانه های آکوستیک و کنترل صوت، در سال 1397 موفق به اخذ تاییدیه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان کشور در زمینه طراحی سایلنسر و سیستم های کنترل صوت گردیده است.